The Body Shop Albania

Black Musk Night Bloom – Locion për Trupin

Black Musk Night Bloom – Locion për Trupin

0/5
0 Mendime

I lehtë dhe lehtësisht i përthithshëm, ky locion trupi me aromë të bukur është i mbushur me aromën tonë Black Musk Night Bloom, një kombinim i myshkut të ngrohtë i marrë pa dëmtuar kafshët, nota të ylang-ylang-ut kremoz, heliotropit dhe manaferrave të kuqe të lëngshme. Një aromë vërtet joshëse që qëndron me ju pasi ta vendosni mbi lëkurën tuaj, e përsosur për ndërtimin e aromës kur shtresohet me eau de toilette.

  • Locion trupi
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet night blooming
  • Musk pa mizori
  • Myshk i marrë pa dëmtuar kafshët
Clear

Si përdoret

Masazhojeni bujarisht në lëkurë. Funksionon edhe më mirë pas një banjë ose dushi.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Night Bloom - Locion për Trupin

Ujë, Etilheksil Palmitat, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Ceteareth-20, Parfum/ Aromë, Glicerinë, Steareth-2, Cetearyl Alkool, Fenoksietanol, Kaprilil Glukol, Karbomer, Maltodekstrin, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Kumarin, Geraniol, Benzil Alkooli,Ekstrakt Fare Hibiscus Abelmoschus, Cinnamal, Cinnamyl Alkooli, Isoeugenol, Acid Citrik.

My Review for Black Musk Night Bloom - Locion për Trupin

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.