The Body Shop Albania

Black Musk – Locion për Trupin

Aromë Orientale

Për femra

Black Musk – Locion për Trupin

Aromë Orientale

Për femra

0/5
0 Mendime

Ky locion e lë lëkurën tuaj të butë, si mëndafshi. Me notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit dhe për kontrast myshkun e zi, ky locion do t kthehet në një nga të preferuarit tuaj. Përdoreni locioni me produktet e tjera të linjës Black Musk. Produkt vegan, jo i testuar në kafshë ose gjallesa të tjera.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni produktin në lëkurë. 2. E lini atë disa minuta të përthithet dhe absorbohet nga lëkura dhe më pas vishuni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk - Locion për Trupin

Ujë, Palmitat Etilheksil, Ceteareth¬20, Glicerinë, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Steareth¬2, Parfum, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Alkool Cetearyl, Dimetikon, Gjalp Butyrospermum Parkii, Akrilat, Maltodekstrin, Salicilat Benzil, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Hidroksid Natriumi, Jononi Alpha Izometil, Koumarin, Citral, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus, Acid Citrik.

My Review for Black Musk - Locion për Trupin

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.