The Body Shop Albania

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Lotion

Aromë frutash

Vegan

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Lotion

Aromë frutash

Vegan

0/5
0 Mendime

Fitoni lëkurë më të butë që aromatizohet mrekullisht me locionin tonë për trupin japonez Cherry Blossom Strawberry Kiss. Fragranca jonë me aromë frutash dhe lulesh Cherry Blossom Strawberry Kiss përmban esencën e luleshtrydheve të shtypura me lëng, lulen e qershisë japoneze dhe notat e bozhureve dhe qelibarit. Përdorni locionin e mëndafshtë të trupit me një sprucim të eau de toilette ose mistit aromatizues për të shtuar aromën e ëmbël që krijon varësi.

  • Locion trupi
  • 100% vegan
  • 250ml
  • I mbushur me nota luleshtrydhesh, lulesh qershie japoneze, bozhure dhe qelibar
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Testuar dermatologjikisht

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj Fare Luleshtrydheje & Ekstrakt Lëngu. Ne i shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në lëkurë. 2.Lereni të përthithet para se të visheni

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Lotion

Ujë, Ethylhexyl Palmitate, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii Butter, Ceteareth-20, Glicerinë, Parfum / Aromë, Steareth-2, Cetearyl Alkooli, Fenoksyetanol, Karbomer, Caprylyia Glycol, Vaji i Farave Luleshtrydheve/ Fragaria Ananassa, Hidroksidi i Natriumit, Trisodium Etilenidiamini Disuccinate, Hekzil Cinnamal, Benzil Salicylate, Benzil Alkooli, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzil Benzoate, Ekstrakt Luleje Qershie Japoneze/Prunus Serrulata, Alpha-Isomethyl Jonon, Geraniol, Sildenafil Natriumi, Acid Citrik, Metabisulfite Natriumi.

My Review for Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss Body Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.