The Body Shop Albania

Locion Trupi Ushqyes me Shea

Locion Trupi Ushqyes me Shea

0/5
0 Mendime

Locion ynë i Trupit Ushqyes me Shea tani është pasuruar me tre herë më shumë gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, i punuar me dorë nga gratë që kanë përdorur gjalpë shea për të ushqyer intensivisht lëkurën e thatë për breza. Locioni ynë i trupit ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga thatësia, duke siguruar hidratim 72 orësh, me një strukturë të pasur dhe kremoze që ndihet fort ushqyese në lëkurën e thatë. Ky krem hidratues i frymëzuar nga Afrika ju ndihmon të shijoni një lëkurë më të butë që duket me shkëlqim dhe ndihet e rimbushur me hidratim.

  • Locion ushqyes për trupin për lëkurë shumë të thatë, me një teksturë të re të pasur dhe kremoze.
  • Hidratim intensiv 72 orëshe për një lëkurë me ndjesi të butë dhe rehati afatgjatë
  • Rimbush lëkurën me hidratim
  • Qetëson ndjesinë e tërheqjes *
  • Nuk yndyros apo ngjit
  • Aromë e ngrohtë dhe arrore
  • Pasuruar me gjalpë shea të punuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana
Clear

Si përdoret

Për hidratim të menjëhershëm që shkrin në lëkurë, ushqeni lëkurën e thatë pas larjes me Locionin tonë të Trupit Ushqyes Shea.
1. Së pari, pastroni lëkurën me një dush të ngrohtë në të nxehtë ose banjë për të ndihmuar në hapjen e poreve.
2. Për përthithje më të mirë, bëjeni butësisht eksfolioni mëScurbin tone të Trupit Shea Exfoliating Sugar.
3. Fshijeni lëkurën, por lëreni pak të lagur për të ndihmuar locionin tonë të përthithet plotësisht.
4. Lerini disa minuta që Locioni ynë i Trupit Ushqyes Shea.të përthithet përpara se të visheni.
Përdoreni çdo ditë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Locion Trupi Ushqyes me Shea

Ujë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethicone, Alkool Cetearyl, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Glicerinë, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkil Benzoat, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Parfum / Aromë, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Karbomer, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Linalool, Kumarin, Alfa-Isomethyl Jonon, Limonen, Acid Citrik, Karamel.

My Review for Locion Trupi Ushqyes me Shea

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.