The Body Shop Albania

Love Skin & Lashes Make-Up Duo Set

Set dhuratë për makeup

Thekso dhe jepju dashuri qerpikëve

Love Skin & Lashes Make-Up Duo Set

Set dhuratë për makeup

Thekso dhe jepju dashuri qerpikëve

0/5
0 Mendime

Jepuni një nxitje qerpikëve me këtë Duo Make-Up Love Skin & Lashes.

Vendosni Mascarën Happy Go Lash, duke e kaluar nga maja e rrënjës për të trashur dhe definuar qerpikët. Shkrijeni butësisht atë në fund të ditës me Balsamin Pastrues të Kamomilit. Butësisht heq edhe makeup-in më të vështirë në sekonda.

Ky set dhuratash e bën dhuratën e përsosur të vogël për çdo rast.

  • Mascara Happy Go Lash 9ml
  • Gjalp pastrues kamomili 20ml

Ekstrakt Kamomili

Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë

Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në lëkurë.
2. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose hiqeni me një napë të lagur për një pastrim më të plotë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love Skin & Lashes Make-Up Duo Set

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Love Skin & Lashes Make-Up Duo Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.