The Body Shop Albania

Makskara Super Volume

Për volumizim dhe zgjatje

Nuk krijon copëza

Makskara Super Volume

Për volumizim dhe zgjatje

Nuk krijon copëza

0/5
0 Mendime

Pavarësisht nëse ndiheni të egër, miqësorë ose flirtues, sytë tuaj gjithmonë përfitojnë nga pak vëmendje shtesë – kështu që ndihmojini ata të kenë një shikim goditës me Maskarën Super Volume. Kjo bukuroshe ndihmon në theksimin e qerpikëve tuaj me kalime të buta për qerpikë me ngjyrë dhe vëllim intensiv.
Sytë tanë janë një nga pjesët më intriguese dhe karakteristike të trupave tanë të mahnitshëm. Ata marrin përsipër përpjekjet tona të komunikimit – shpesh shprehin gjendje shpirtërore ose emocionale pa hapur gojën fare. Sytë tanë kanë një atmosferë magjike – të ndritshme, gazmore dhe rrezatuese – duke u treguar të tjerëve një dritare drejt shpirtit tonë. Kështu që shpirti juaj i bukur le të shkëlqejë duke ndihmuar ngjyrën tuaj mahnitëse të syve të shfaqet me maskarën tonë të zezë ose kafe që voluminoze. Pa rrëmujë, vetëm disa kalime të kujdesshme të furçës për qerpikë që zgjaten dhe nuk ngjiten, duke punuar në të gjithë gjatësinë e qerpikut. Për të shtuar dramaticitet në shikimin tuaj tërheqës, mund të shtoni një shtresë tjetër maskara. Tani është koha të hidhemi në veprim.

  • Vëllim dhe zgjatje magjepsëse
  • Nuk ngjitet
  • Testuar oftalmologjikisht (fjalë tjetër për testuar shkencërisht)
  • I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit gjithashtu
  • Pasuruar në mënyrë magjepsëse me vaj marula për një ndjesi të shkëlqyeshme

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Sigurohuni që sytë tuaj të ndihen të freskët dhe të pastër.
2. Maskara me një kalim në qerpikë.
3. Kalojeni nga brenda për jashtë, duke buzëqeshur ndërkohë.
4. Shtoni shtresa të tjera për vëllim dhe efekt shtesë.
5. Përplasini qerpikët për tu ndier sikur fluturoni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Makskara Super Volume

Ujë (Solvent / Tretës), Dyllë Carnauba (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Dyllë Copernicia Cerifera (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Isododecane (Tretës), Gliceril Stearate SE (Emulsifikues), VP / VA Kopolimer (Fiksues i flokëve), VP / Eicosene Kopolimer (Lidhës / Krijues Cipe), Dyllë Blete/ Cera Alba (Emulsifikues / Emolient), Triethanolamine (Rregullues i pH), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Najlon-12 (Agjent thithës / Shtues), Akrilate / Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer (Krijues Cipe) Acid Stearik (Emulsifikues), Acid Palmitik (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Pentilen Glikol (Tretës), Metakrilat Polimetil (Emolient), Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksiethnol (Konservant), Disteardimonium Hectorite (Agjent Pezullues), Pantenol (Agjent Zbutës për Flokë / Lëkurë), Bis-Digliceril Poliaciladipat-2 (Emolient), Karbonat Propilen (Tretës), Akrilat Natriumi / Kopolimer Natriumi Akriloilimetmetil Taurate (Stabilizues Emulsioni), Trietoksikaprililsilane (Lidhës), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Acid Miristik (Emulsifikues), Aminomethyl Propanol (Rregullues i pH), Alkool Fentil (Përbërës aromatizues), Acid Laurik (Surfaktant – Agjent Pastrues), Laureth-21 (Surfaktant). [+/- CI 77007 (Ngjyrues), CI 77499 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues)].

My Review for Makskara Super Volume

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.