The Body Shop Albania

Mango Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

Mango Bath Blend

Për lëkurë të thatë

Aromë frutash

0/5
0 Mendime

Jepini kohën tuaj të banjës një nxitje me Përzierjet tona të Banjës aromatike, të kadifta. Më shumë se banja juaj mesatare me flluska, ne kemi përzier super fruta dhe perime të njohura për të qenë e pasur me vitamina dhe antioksidantë. Përzierja jonë e banjës me Mango e lë lëkurën e thatë të ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar. Më e mira nga të gjitha, e lë lëkurën tuaj të duket më e shëndetshme dhe aromatike si një mango me lëng. Kujdesi për veten nuk ka patur aromë më të mirë. Kyçnini derën, vendosni një listë këngësh dhe shijojeni.

  • Dush me flluska të kadifta
  • Lëkura e thatë ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar
  • Përzier me vitamina, antioksidantë dhe minerale
  • Testuar dermatologjikisht
  • Pasuruar me pasionfrut, ekstrakt karrote dhe vaj farash mangoje të ripërdorura nga industria ushqimore
  • Bërë me 50% plastikë të ricikluar
  • 100% e riciklueshme

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Clear

Si përdoret

1. Fikni telefonin tuaj.
2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend-it drejt në ujë të rrjedhshëm.
3. Jepini një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
4. Ose kërceni në dush dhe përdorni si kremin tuaj të rregullt të dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Bath Blend

Ujë, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Sodium Laureth Sulfate, Coco-glucoside, Parfum / Aromë, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Susami/ Sesamum indicum, Limonene, Fenoksietanol, Gliceril Oleat, Benzoat Natriumi, Vaj Fare Mangoje/ Mangifera Indica, Linalool, Glicerinë, Klorid Natriumi, Vaj Carthamus Tinctorius Hidroksid Natriumi, Niacinamid, Pantenol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acid Citrik, Ekstrakt Fruti Pasioni/ Passiflora Incarnata, Ekstrakt Karrote/ Daucus Carota Sativa, Geraniol, Denatonium Benzoate, Tokoferol, Acetat Tokoferil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Karamel, CI 15510/Orange 4.

My Review for Mango Bath Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.