The Body Shop Albania

Mango Elephant Bath Bomb

Mango Elephant Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Sillni flluskat në banjën tuaj me Bath Bomb-ën tonë aromatike dhe shkumuese të Mango Elephant Bath Bomb. Me formën e një elefanti afrikan, ky trajtim banje me aromë të ëmbël që ndryshon ngjyrën, transformon vaskën tuaj në një arratisje gjithëpërfshirëse dhe emocionuese.

  • Bath bomb shkumuese
  • Aromë freskuese me lëng mangoje
  • Lakuriq
Clear

Si përdoret

1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe të rrjedhshëm.
2. Lëreni të shkumohet.
3. Tani futu në vaskë.
4. Lëreni ndjesitë e mira, aromatike te ju pushtojnë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Elephant Bath Bomb

Acid Citrik, Bikarbonat Natriumi, Karbonat Natriumi, Sulfat Natriumi, Parfum / Aromë, Alkool, Ujë, Limonene, VP / VA Kopolimer, Polisorbat 20, Linalool, PEG-8, Isopropyl Myristate, Geraniol, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33.

My Review for Mango Elephant Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.