The Body Shop Albania

Mango Lip Butter

Mango Lip Butter

0/5
0 Mendime

Ushqen intensivisht dhe ndihmoni në mbrojtjen e buzëve tuaja nga tharja me gjalpin tonë më të mirë të buzëve Mango ndonjëherë.

E lëmuar në balsamin tonë të pasur me gjalpë. Hidraton dhe qetëson buzët e thata dhe u jep atyre një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale, pa shtuar ngjyrë.

Tani i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana dhe vajin e farës së mangos në Komunitet Fair Trade nga India, ky balsam vegan gjithashtu i lë buzët të duken më të buta dhe më të lëmuara me një aromë delikate të lëngshme.

Gjalpë buzësh
Ushqeni dhe mbroni buzët
Aromë me lëng
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Pako 100% e riciklueshme*
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mango Lip Butter

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Mangifera Indica Seed Oil/Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Linalool, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene, Tocopheryl Acetate, Aqua/Water, Alumina, Polymethylsilsesquioxane, Citral, Geraniol, Citric Acid, Tocopherol, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 15850/Red 6.

 

My Review for Mango Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.