The Body Shop Albania

Mediterranean Almond Milk with Oats Instant Soothing Mask

Mediterranean Almond Milk with Oats Instant Soothing Mask

0/5
0 Mendime

Frymëzuar nga recetat antike romake, kjo maskë për fytyrën është e pasuruar me tërshërë nga Britania dhe qumësht organik të bajames nga Spanja. Maska shtresohet butësisht dhe ndihmon në qetësimin e lëkurës së thatë, të ndjeshme dhe kapërcimin e ndjenjës së irritimit dhe kruajtjes. Lëkura është më e butë, e lëmuar dhe e hidratuar.

  • Maskë qetësuese për fytyrën
  • Pasuruar me tërshërë nga Britania e Madhe dhe qumësht organik të bajames nga Spanja
  • 100% konfirmojnë që produkti është i butë në lëkurë *
  • 96% konfirmojnë që lëkura është e qetësuar *
  • * Testet e konsumatorit të kryera në 100 grave me lëkurë të ndjeshme
Clear

Si përdoret

1. Pas heqjes së makeup-it dhe pastrimit të lëkurës, përdorni një furçë maske për fytyrën ose vendosni një shtresë të barabartë të maskës në fytyrë me gishta, duke shmangur kontaktin me sytë dhe buzët. Mund të aplikohet gjithashtu në qafë dhe në zonën e dekoltesë.
2. Lëreni për 5-10 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
3. Përdorni 2-3 herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Mediterranean Almond Milk with Oats Instant Soothing Mask

Ujë, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Glicerinë, Propanediol, Tërshërë/ Avena Sativa, Alkool Cetearyl, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Betaine, Lactobacillus Sodium Polyment, Carrageenan, Alkool Benzil, Estere Jojoba, Acidi Levulinik, Parfum / Aroma, Dehidroacetat Natriumi, Glutamat i Natriumit Stearoil, Levulinati i Natriumit, Tokoferoli, Bisabolol, Lëngu i Gjethes të Aloe Verës/ Aloe Barbadensis, Trisodium Ethylenediamine Filtrate Disuccinate, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Ekstrakt i Farës së Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Hidroksid Natriumi, Acid Dehidroacetik.

My Review for Mediterranean Almond Milk with Oats Instant Soothing Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.