The Body Shop Albania

Maskë Freskuese British Rose

Për lëkurë të dehidratuar

Hidraton dhe tonifikon lëkurën

Vegan

Maskë Freskuese British Rose

Për lëkurë të dehidratuar

Hidraton dhe tonifikon lëkurën

Vegan

0/5
0 Mendime

Lulëzoni me maskën, që do t`ju japi hidratimin më mbreslënës në fytyrë. E dimë, që ti je çdo ditë aty jashtë duke luftuar për atë që beson se është e drejtë dhe mbase nuk e ke vënë re dehidratimin e lëkurës. A keni nuhatur ndonjëherë një trëndafil anglez në pranverë? Kjo maskë hidratues në trajtë xheli do tju çojë direkte atje. Në përbërje me petale trëndafili, esencë trëndafili dhe vaj trëndafili, hunda juaj do tju falenderojë. Si thoni për një spa në kushte shtëpie me maskat e The Body Shop. Përpiquni ta bëni tuajën këtë maskë, për të rivitalizuar lëkurën tuaj. Shijojeni!

  • Vegane.
  • Maskë rifreskuese.
  • Zbut, hidraton, tonifikon lëkurën.
  • Perfekte për përdorim në shtëpi.
  • Me petale trëndafili, esencë trëndafili britanik dhe vaj trëndafili nga Kili dhe aloe vera nga Meksika.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Vaji i Trëndafilit të Egër. Vaji i Trëndafilit të Egër është i pasur në acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjat tona më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Pastroni makeupin dhe i jepni fytyrës suaj një pastrim të thellë. 2. Merrni një furçë përhapëse dhe merrni pak nga produkti. 3. E hapni me furçë në fytyrë duke shmangur zonat e syve dhe gojës. 4. Mund ta përhapni dhe në zonën e qafës nëse doni. 5. E lini maskën të veprojë për 5 deri në 10 min dhe më pas e shpëlani me ujë të ngrohte dhe e hiqni me një copë pambuku. 6. Mund ta përdorni 2 deri në 3 herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Maskë Freskuese British Rose

Ujë, Glicerinë, Propanediol, PPG¬26¬ Butet¬ 26, PEG¬ 32, PEG¬ 40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Alkool Denat , Fenoksyetanol, Karbomer, Pudër luleje Rosa Gallica, Parfum, Hidroksid Sodiumi,Acid Kaprilhidroksamik, Vaj Rosa Canina, Metilpropanediol, Pudër gjetheje Aloe Barbadensis, Disodium EDTA, Ekstrakt trëndafili, Salicilat Benzil, Mentoksipropanediol, Limonene, Citronellol, Geraniol, Jonioni Alfa Isomethyl, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Cl 14700.

My Review for Maskë Freskuese British Rose

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.