The Body Shop Albania

Pumpkin Instant Radiance In-Shower Mask

Pumpkin Instant Radiance In-Shower Mask

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që lëkura e shurdhër dhe e ashpër të bëhet një gjë e së kaluarës me maskën tonë të dushit me kungull të menjëhershëm të shkëlqimit.

Slather në një kukull të maskës sonë të fytyrës. Hipni në dush dhe lëreni të fillojë të punojë ndërsa ju vendosni disa melodi dhe shkumëzoni atë trup të bukur. Ky mous i kungullit i fshirë me shumë detyra kursen disa minuta të çmuara në rutinën tuaj të përditshme, duke punuar shpejt për të pastruar, eksfoluar dhe maskuar, duke zbuluar lëkurën e nivelit të ardhshëm me shkëlqim direkt nga dushi.

E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë enzimat natyrore të kungujve dhe pluhurin e frutave të boronicës, të njohur për vetitë e tyre eksfoliante, e lë lëkurën të ndjehet e pastruar, më e lëmuar dhe më e shëndetshme në vetëm 5 minuta.

 • Nuk bëhet më mirë se ky superhero i përshtatshëm.
 • Maskë për fytyrën gjatë dushit
 • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
 • Punon në 5 minuta
 • Lë lëkurën të ndihet më e lëmuar, ndërsa duket më shkëlqyese
 • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore
 • Vega
Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni në lëkurë të thatë.
 2. Hidhuni në dush dhe lëreni të veprojë magjikisht për 5 minuta.
 3. Shmangni prekjen e fytyrës me ujë ndërsa bëni gjërat tuaja.
 4. Masazhojeni produktin me ujë për të shtresuar lëkurën tuaj kur e shpëlani.
 5. Përdorni dy herë në javë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pumpkin Instant Radiance In-Shower Mask

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Kaolin, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Perlite, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Prunus Armeniaca Seed Powder/Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder/Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Powder, Parfum/Fragrance, Sodium Gluconate, Salicylic Acid, Daucus Carota Sativa Root Extract/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Citric Acid, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Sorbic Acid, Linalool, Sodium Hydroxide, Citronellol, Eugenol, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Citral, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

My Review for Pumpkin Instant Radiance In-Shower Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.