The Body Shop Albania

Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

Purifikon lëkurën e yndyrshme

Zbulon shkëlqimin tuaj

Pastron poret

Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

Purifikon lëkurën e yndyrshme

Zbulon shkëlqimin tuaj

Pastron poret

0/5
0 Mendime

Maska jonë purifikuese Himalayan Charcoal është perfekte për të larguar lëkurën e vdekur dhe për të përthithur yndyrën e tepërt në lëkurën tuaj. I jep lëkurës një gjallërim dhe pastrim mahnitës në vetëm 5 deri në 10 minuta aplikim.E përbërë, nga karbon bambuje dhe çaji jeshil, kjo maskë ju garanton pore të pastra dhe lëkurë më të shëndetshme.Perfekte për tu aplikuar në kushte shtëpie.

Qymyr Bambuje nga Himalaja. Marrë nga kodrinat e Himalayave, ështu i njohur për vetitë e tij purifkuese, prandaj është i shkëlqyer për lëkurat e yndyrshme.

Gjethet e Çajit Jeshil. Jo vetëm të këndshme për tu pirë, ne i përdorim gjethet e çajit jeshil në formulat tona më freskuese.

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Merrni pak sasi nga maska në mollëzat e gishtave tuaj. 2. E përhapni atë në fytyrë dhe mbajeni përreth 5 deri në 10 minuta. 3. Shpëlajeni fytyrën duke e hequr produktin me lëvizje rrethore.4. Përdoreni maskën 3 deri në katër herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

Ujë, Kaolin, Moroccan Lava Clay, Silikat Magnez Alumini, Alkool Denat, Gjethja Camellia Sinensis, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Pumice, Pudër Argania Spinosa Shell, Fenoksyetanol, Xanthan Gum, Parfum, Pudër Karboni, Etilhexyglicerinë, Acid Caprylhydroxamic, Vaj Kernel Argania Spinosa, Gjalp Butyrospermum Parkii, Limonene, Linalool, Metilpropanediol, Pudër Gjetheje Aloe Barbadensis, Mentol, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Vaj i Gjethes Eucalyptus Globulus, Acid Citrik, Menthoxypropadineol, Citral, Geraniol, Koumarin, Karamel.

My Review for Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.