The Body Shop Albania

CBD Soothing Oil-Balm Cleansing Mask

Për lëkurë të dehidratuar

Aromë e gjelbër

CBD Soothing Oil-Balm Cleansing Mask

Për lëkurë të dehidratuar

Aromë e gjelbër

0/5
0 Mendime

Ne krijuam Maskën tonë Pastruese Vaj-në-Balm CBD për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës tuaj. Me një teksturë luksoze xhel në qumësht, kjo maskë pastruese zbut lëkurën nga thatësia dhe heq papastërtitë pa e lënë të ndihet e thatë. Pasuruar me një përzierje të CBD me origjinë natyrore, vaj farë kërpi dhe squalane.

  • Pasuruar CBD dhe vaj farë kërpi me origjinë natyrore
  • Squalane me origjinë bimore, vaj ulliri dhe argjilë e bardhë
  • Vegane
  • 99% përbërës me origjinë natyrore
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Përhapni Maskën Pastruese të Fytyrës mbi lëkurën e thatë (duke shmangur zonën e syve dhe buzëve).
2. Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për 3-5 minuta.
3. Shtoni ujë të ngrohtë dhe shpëlajeni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

CBD Soothing Oil-Balm Cleansing Mask

Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Farash Luledielli/ Helianthus Annuus, Eter Dikaprilili, Kaolinë, Ujë, Vaj Farash Kanabisi Sativa, Squalane, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Laurat Sakarozë, Stearat Sukrozë, Fenoksietanol, Tokoferol, Parfum / Aromë, Cannabidiol, Palmitat Sukrozë, Geraniol, Limonene, Acid Citric.

My Review for CBD Soothing Oil-Balm Cleansing Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.