The Body Shop Albania

Matte Clay Powder

Përfundim mat

Vegan

Matte Clay Powder

Përfundim mat

Vegan

0/5
0 Mendime

Mbuloni imperfeksionet dhe arrini një mbulim të lartë me pudrën tonë të re Matte Clay Powder të disponueshme në 6 ngjyra të ndryshme. Pasuruar me vajin e pemës së çajit (Tea Tree) sipas Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky pluhur ofron një përfundim mat me mbulim të lartë për një fytyrë më të pastër. Vendoseni atë vetëm ose mbi fondatintë për një përfundim të përsosur dhe të njëtrajtshëm.

  • Mbulim i plotë, përfundim mat
  • 100% vegane
  • Pasuruar me vaj të pemës së çajit (Tea Tree) të Komunitetit të Tregtisë së Panairit
  • Lëkura duket më e njëtrajtshme
  • Ka veti përthithëse për yndyrën
  • Ideale për çdo lloj lëkure
  • Ultra e lehtë
  • Mbulimi që e le lëkurën të marrë frymë gjatë gjithë ditës
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

Vendoseni me furçën tonë sfumuese për një mbulim më të lartë, ose aplikojeni me Furçën tonë të Fytyrës dhe Trupit për t’u vendosur në vend dhe matifikuar pas vendosjes së fondatintës së lëngshme

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Matte Clay Powder

Talc, Mikë, Silicë, Amidon Tapioke Polimetilsilleskioksan, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Dimethicone, Stearat Magnezi, Etiliksil Palmitat, Polisizobuten, Fenoksietanol, Ujë, Glukol Kapililik, Polymethylsilsesquioxane, Argjilë e Llavës Marokene, Ethylhexylglycerin, Alumina, Vaji i gjetheve Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Glicerinë. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Oksidet e Hekurit, CI 77891 / Dioksid Titani].

My Review for Matte Clay Powder

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.