The Body Shop Albania

Fragrance Mist Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss

Fragrance Mist Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss

0/5
0 Mendime

Spërkatni aromën e ëmbël të luleshtrydheve dhe luleve delikate të qershisë japoneze me mistin tonë me aromë të re, të lehtë. Përfunduar me një përzierje të bozhureve rozë dhe qelibarit, Misti ynë me aromë serioze, me Lule Japoneze dhe Luleshtrydhe kombinohet përsosmërisht me locionin e trupit me të njëjtën aromë për aromë që zgjat.

  • Mist trupi
  • I mbushur me nota luleshtrydhesh, lulevesh të qershisë japoneze, bozhureve dhe qelibarit
  • Pasuruar me esencë organike të kallamit të sheqerit.
Clear

Si përdoret

Spërkateni në të gjithë trupin dhe riaplikojeni gjatë ditës sipas nevojës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fragrance Mist Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Etilheksil Salicilat, Butil Metoksidibenzoilmetan, Heksil Cinnamal, Benzil Salicilat, Linalool, Alkool Benzil, Hidroksicitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Alkool t-Butyl, Geraniol, Denatonium Benzoat, CI 14700 / Red 4, CI 17200 / Red 33.

My Review for Fragrance Mist Japanese Cherry Blossom Strawberry Kiss

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.