The Body Shop Albania

Fragrance Mist White Musk®

Fragrance Mist White Musk®

0/5
0 Mendime

Vetëm një spërkatje e Mistit tonë Aromatik White Musk® do t’ju rrëmbejë zemrën me aromën e tij të qëndrueshme, tokësore, lulesh dhe sensuale.
Një version më i butë i aromës klasike White Musk® të The Body Shop, ky mist delikat për gjithë trupin ju lë me aromë lulesh dhe ndjesi lumturie që nga momenti kur dilni nga dushi. Me një ekuilibër të freskët trëndafili, jasemini, erëzash të ngrohta dhe notash qelibari, Misti White Musk® sjell në mendje ndjenjat e nostalgjisë dhe sharmit – është aromë joshëse.
Spërkateni kudo dhe shijoni notat e lavdishme, të buta që i japin koleksionit tonë White Musk® aromën unike. Është gjithashtu një shok i shkëlqyeshëm udhëtimi gjithashtu. Mbajeni në çantën tuaj për aromatizim të lehtë gjatë gjithë ditës për ta mbajtur gjallë ëndrrën. Dhe nëse doni të vini erë si një perëndeshë gjatë gjithë ditës, thjesht kombinojeni atë me locionin për trupin tonë White Musk® ose larësin e trupit.
Ky White Musk® I freskët për femra është mënyra më e lehtë për të gjetur një aromë që nuk do tju mbingarkojë.

  • Thjesht sprucojeni dhe nisuni.
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrore
  • Një aromë delikate që mund ta spërkatni kudo
  • Këtu përdoret vetëm myshk pa mizori
Clear

Si përdoret

1. Sprucojeni veten kokë e këmbë me Mistin tonë White Musk® pas larjes ose dushit.
2. Kudo që ju çon dita, merreni me vete për erë të ëmbël.
3. Nuk ju mjafton aroma jonë? Provoni linjën tonë të plotë të kujdesit për trupin White Musk®.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Fragrance Mist White Musk®

Alkool, Ujë, Alkool Denat., Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, t-Butyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hidroksicitronellal, Kumarin, Benzil Benzoat, Isoeugenol, Denatonium Benzoat.

My Review for Fragrance Mist White Musk®

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.