The Body Shop Albania

Body Mist Coconut

Body Mist Coconut

0/5
0 Mendime

I mbani mend pushimet tuaja të preferuara të verës? Po, ato. Epo, ky Mist Trupi me Kokos do t’ju kthejë menjëherë atje. Kush ka nevojë për ato milje ajri kur ju mund të shijoni atë aromë delikate me nostalgji çdo ditë?
Vetëm disa spërkatje të mistit të trupit tonë me kokos ndërsa po dilni nga dera do të rregullojnë humorin tuaj që të jeni gati për t’u përballur me ditën. I mbushur me arrë kokosi, kjo spërkatje e lehtë e mistit të trupit është freskuese, e ëmbël, me arrë kokosi dhe asnjëherë e tepërt.
Është gjithashtu misti ynë më i mirë i trupit për gratë në lëvizje. Madhësia e tij për udhëtimin do të thotë që ju mund ta mbani atë në çantën tuaj të dorës, ose nëse jeni duke u larguar diku edhe në bagazhin tuaj të dorës (është 100ml, phew!). Jepini një sprucim këtu, atje dhe kudo për të shijuar copën tuaj të vogël të parajsës.
Nuk e keni ende rregullimin e kokosit? Përdoreni atë me pjesën tjetër të linjës sonë të Kokosit dhe shijoni aromën ushqyese të kokosit me plazh, natën dhe ditën – zgjidhni midis Kremit të Dushit, Larësit të Trupit dhe Gjalpit të Trupit, deri te Gjalpi ynë i Buzëve dhe shumë më tepër. Për dashurinë e kokosit!

  • Mist i përditshëm trupi për t’ju dhënë një shtysë të vogël
  • I mbushur me ekstrakt kokosi
  • Erë e freskët, verore, tropikale dhe me arrë kokosi
  • Aromë e fuqishme nostalgjike pa mbingarkuar hundët
Clear

Si përdoret

1. Nëse dëshironi që aroma e kokosit të zgjasë, së pari hidratoni lëkurën tuaj me gjalpin tonë trupor ushqyes.
2. Jepini mistit tone të trupit tonë një spërkatje në qafën tuaj, pikat e pulsit ose në të gjithë vendin (sigurisht duke shmangur sytë).
3. Mos harroni ta sillni me vete për riaplikime tropikale gjatë gjithë ditës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Mist Coconut

Alkool Denat. (Tretës / Diluent), Ujë (Tretës / Diluent), Parfum (Aromë), Propilen Glikol (Humektant), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Arre Kokosi/ Cocos Nucifera (Agjent Zbutës i Lëkurës), Limonene (Aromatizues), Denatonium Benzoate (Denatyrues).

My Review for Body Mist Coconut

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.