The Body Shop Albania

Body Mist Moringa

Vegan

Arome freskuese

Body Mist Moringa

Vegan

Arome freskuese

0/5
0 Mendime

Aromë si një buqetë e bukur me Body Mist-in tonë të përmirësuar Moringa.

Tashmë e bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, mjegulla jonë trupore ju lë të ndiheni të freskuar menjëherë dhe të keni një aromë delikate lulesh nga koka te këmbët.

Mjegulla jonë aromatike tani vjen edhe në paketim të riciklueshëm të bërë me 31% xhami të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni dhe spërkatni atë trup të bukur.

 • Sprej për trup
 • Erë me lule
 • Ndjehuni të freskuar menjëherë
 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Vegane
Clear

Si përdoret

 • Jepini një tundje.
 • Spërkateni me masë ose me bujari.
 • Erë si një buqetë.
 • Ndjeheni të freskuar menjëherë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Mist Moringa

 • MORINGA BODY MIST

  Alcohol Denat. (67.2%)., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Eugenol, Denatonium Benzoate.

My Review for Body Mist Moringa

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.