The Body Shop Albania

Moringa Nourishing Dry Body Oil

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Moringa Nourishing Dry Body Oil

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës pak shkëlqim me Vajin tonë të Thatë të Trupit me Moringa. Përhapni vajin tonë të thatë me aromë lulesh dhe freskie për të mbajtur lëkurën të butë dhe të ushqyer intensivisht. Asnjë ndjesi e yndyrshme këtu, vetëm një shkëlqim me pamje të shëndetshme. Pasuruar me vaj ulliri të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Italia dhe vaj të farës Moringa nga Ruanda, vaji i trupit tonë do t’ju ndihmojë të ndiheni të butë dhe të vini erë të ëmbël gjatë gjithë ditës.

  • Vaj ushqyes për trupin i pasuruar me vaj ulliri të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Jep një shkëlqim të vogël
  • Jo i yndyrshëm dhe përthithet menjëherë
  • Erë aromatike me lule
  • Formulë Vegan e bërë me përbërës 98% me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

1. Spërkateni në lëkurën tuaj.
2. Masazhojeni – përthithet shpejt kështu që nuk ka nevojë të prisni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Nourishing Dry Body Oil

Triglicerid kaprilik / kaprik, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Karbonat Dikaprilil, Vaj farash Moringa Oleifera, Parfum / Aromë, Linalool, Tokoferol, Geraniol, Acid Citrik.

My Review for Moringa Nourishing Dry Body Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.