The Body Shop Albania

Moringa Shine & Protection Shampoo

Moringa Shine & Protection Shampoo

0/5
0 Mendime

Ndriçoni dhe ktheni në jetë flokët e lodhur me shampon tonë për shkëlqim dhe mbrojtje Moringa.

Çertifikuar nga The Vegan Society dhe i formuluar me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda, shkumëzoni shampon tonë për t’i lënë flokët e lodhur të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues dhe për t’i ndihmuar në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme.* Madje i lë flokët tuaj të ndihen më të butë, më të lëmuar, më të shëndetshëm dhe të lehta si ajri.*

Bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdoreni si pjesë e rutinës sonë Moringa me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe mjegull flokësh. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Shampo për pastrim të butë
E përkryer për flokë të lodhur
Lërini flokët të duken më të shëndritshëm
Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme*
Lërini flokët të ndjehen më të butë dhe më të lëmuar*
Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Shine & Protection Shampoo

MORINGA SHINE & PROTECTION SHAMPOO
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glyceryl Caprylate/Caprate, Parfum/Fragrance, Sodium Gluconate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Extract, sr-Spider Polypeptide-1, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Caramel, CI 19140/Yellow 5.

 

My Review for Moringa Shine & Protection Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.