The Body Shop Albania

Nutty & Nourishing Shea Essentials Gift

Nutty & Nourishing Shea Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Trajto dikë me lëkurë shumë të thatë me kompletin tonë të këndshëm të dhuratave Nutty & Nourishing Shea Essentials këtë Krishtlindje.

Pastroni dhe freskoni butësisht lëkurën me kremin tonë të dushit. Ju gjithashtu mund t’i afroni flluskat me Sapunin tonë kremoz, i përsosur për t’i lënë trupat dhe duart të ndihen të këputur.

Ndërsa sapunoni dhe pastroni, pastroni butësisht atë trup të bukur me Mini Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në zbutjen dhe pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Hidhni jashtë, thajeni me peshqir dhe fshijeni lëkurën me një kukull të kremës sonë të gjalpit të trupit, të certifikuar nga The Vegan Society. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë (sigurisht) gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana, i bën trupat të ndjehen më të butë, më të butë dhe të ushqyer me lagështi 96 orë.

Përfundoni me balsamin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëra-tjetrën sa herë që pëllëmbët dhe gjilpërat kanë nevojë për një ngritje të vogël.

Një dhuratë e mrekullueshme për Krishtlindje për të ndarë dashurinë, është surpriza e përsosur për ta gjetur nën pemën tuaj.

Shea Shower Cream 250ml
Shea Body Butter 50ml
Shea Hand Balm 30ml
Shea Soap 100g
Mini Ramie Bath Lily

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nutty & Nourishing Shea Essentials Gift

My Review for Nutty & Nourishing Shea Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.