The Body Shop Albania

Oils of Life – Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Oils of Life – Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

0/5
0 Mendime

Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel ndihmon për të zgjuar lëkurën e dehidratuar, me pamje të lodhur. Vaji ynë i pastrimit të thellë është një pastrues i butë, i formuluar për të ndihmuar në larjen e butë të atyre papastërtive të tmerrshme, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e freskët.
Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel, fitues i çmimeve, është në të vërtetë pjesërisht xhel, pjesërisht pastruese me bazë vajore, duke përzier më të mirën e të dyja botëve për një formulë të thellë pastrimi. Ky vaj pastrues i fytyrës ndihmon për t’i dhënë fund papastërtive të ditës, duke lënë pas tij atë ndjesi të butë, mëndafsh.
Është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, por nëse ndiheni të tendosur, atëherë është vaji ynë më i mirë pastrues për lëkurën e dehidratuar. Formuluar me tre vajra farash: vaj kumine të zezë, vaj trëndafili dhe vaj kamelie, ndihet ushqyes në një nivel tjetër dhe zgjat për 72 orë.
Një adhurues i madh i pastrimit të dyfishtë? Një pastrim i dyfishtë promovon atë ndjenjë të freskët si lule dele. Nëse lëkura juaj është e mbuluar me SPF (që duhet të jetë e përditshme), e lyer me makeup ose keni qenë duke djersitur, një pastrim i dyfishtë është pikërisht ajo që ju pëlqen.
Pasuruar me vaj kumine të zezë, vaj trëndafili dhe vaj kamelie
Lëkura duket më e lëmuar në sipërfaqe
Lëkura duket e ringjallur
72 orë lumturi hidratuese
I butë mjaftueshëm edhe për lëkurë të ndjeshme

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël në duar dhe masazhojeni në fytyrën tuaj të thatë, duke u përqëndruar në faqe, mjekër dhe zonën T.
2. Shtoni një spërkatje uji dhe shikoni magjinë të ndodhë ndërsa kthehet në një qumësht pastrues të lehtë.
3. Shpëlajeni dhe ndiqeni me Kremin Rigjallërues intensiv Oils of Life për të përfituar sa më shumë nga ajo ndjenjë e hidratuar

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils of Life - Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Glicerinë, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Ujë, Palmitat Sakroze, Glycereth-26, Fenoksietanol, Parfum, Tokoferol, Vaj Trëndafili/ Rosa Canina, Vaj Farash Nigella Sativa, Vaj Kamelia/ Camellia Oleifera, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Limonene, Vaj Soje/ Glycine Soja Oil, Geraniol, Citronellol, Acid Citric, CI 15985, CI 19140.

My Review for Oils of Life - Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.