The Body Shop Albania

Oils Of Life Revitalizing Night Cream

Për lëkurë të lodhur

Oils Of Life Revitalizing Night Cream

Për lëkurë të lodhur

0/5
0 Mendime

Kremi jonë i natës, Oils of Life kujdeset gjatë gjithë natës për lëkurën tuaj, duke e ushqyer dhe zbutur përgjatë 8 orëve. Në mëngjes ju do të ngriheni me një lëkurë më të relaksuar, zbutur dhe më të gjallëruar.

Kremi ka në përbërje vajin e farës së zezë të kuminit, vajin e farës camellia dhe vajin e farës së trëndafilit. Përveç kësaj, ai përmabn edhe vajin organik të ullirit italian. Çfarë po prisni? Bëjeni tuajin kremin e natës Oils of Life, për të përfituar nga gjithë atributet e tij. Përdoreni çdo natë për të pasur lëkurë, të çlodhur dhe të hidratuar.

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Kumina e Zezë. Një nga tre vajrat e çmuar të farave në Oils of Life, ekstrakti i kuminës së zezë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj.

Clear

Si përdoret

1. Çdo mbrëmje aplikoni në fytyrë dhe qafë, një sasi të vogël nga produkti duke e masazhuar atë në përhapje. 2. Gjumë të ëmbël dhe pafshi ëndrra të bukura, për pjesën tjetër kujdeset Oils of Life!

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils Of Life Revitalizing Night Cream

Ujë, Glicerinë, Pentaerythritol Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimetikon, Denat Alkooli, Ammonium Acryloyldimethyltaurate, Kopolimer, Ekstrakt Gjalpi Fagus Sylvatica, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Dimetikonol, Mannose, Xanthan Gum, Hialuronat Sodiumi, Vaj i Farës Nigella Sativa, Vaj i frutit Olea Europea, Vaj i Frutit Rosa Canina, Vaj i Frutit Camellia Oleifera, Disodium EDTA, Adenosine, Parfum, Alkool t¬ Butili, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Vaj i lules Perlargonium Graveolens, Vaj i Gjethes Rosmarinus Officinalis, Acid Benzoik, Vaj i Gjethes Origanum Majorana, Hidroksid Natriumi, Vaj i lules Anthemis Nobilis, Koumarin, Acid Sorbik, Vaj Lavandula Angustifolia, Vaj Lavandula Hybrida, Vaj Citrus Aurantium, Tokoferol, Cl 19140, Cl 14700.

My Review for Oils Of Life Revitalizing Night Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.