The Body Shop Albania

Oils Of Life Intensely Revitalising Eye Cream

Për lëkurë më të butë

Oils Of Life Intensely Revitalising Eye Cream

Për lëkurë më të butë

0/5
0 Mendime

Një krem për sytë në trajtë xheli, i cili përthithet shpejt në lëkurë dhe shërben për të zvogëluar shenjat e plakjes që afrojnë me kalimin e moshës, zbut rrudhat ekzistente, zbeh rrathët e zinj të syve dhe redukton qeset e fryra të syve. Me vaj organik italian, vajin e farës së kuminit të zi egjiptian, vajin kamelia nga Kina, dhe vajin e farës së trëndafilit nga Kili.

  • Konturi i syve duket më i relaksuar ( 100% aprovojnë*)
  • Konturi i syve duket më i shndritshëm (96% aprovojnë*)
  • Rrathët e zinj duken më të zbehur (90% aprovojnë*)
  • Rrudhat duken më të zbutura (87% aprovojnë**)
  • E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës
  • * Testuar në 50 zonja| zonjusha
  • ** Testuar në 100 zonja| zonjusha.

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Vaji i Trëndafilit të Egër. Vaji i Trëndafilit të Egër është i pasur në acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjat tona më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Merrni një sasi të vogël produkti me gishtin tregues dhe aplikojeni atë rreth konturit të syve. Përdoreni në mëngjes dhe darkë,përpara aplikimit të serumit, vajit të fytyrës ose kremit të fytyrës. Për një eksperiencë, më të mirë, përdorni masazhuesin e syve në formë rrolleri Oils of Life Revitalising Precision Eye Roller.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils Of Life Intensely Revitalising Eye Cream

Ujë, Glicerinë, Denat Alkooli, Niamicide, Dimetikon, Isononyl Isonononanoate, Ekstrakt Fagus Sylvatica Bud, Kafeinë, Fenoksyetanol, Silat Silice, Dimetikon, Karbomerr, Xanthan Gum, Chlorphenesin,Vaj i Frutit Rosa Canina, Vaj i Frutit Olea Europea, Vaj i Farës Camellia Oleifera, Acid Salicilik, Glikol Butileni, Hidroksid Natriumi, Vaj i Farës Nigella Sativa, Pentaerythrityl Tetra¬ Di¬ t Butil Hydroxyhydrocinnnamate, Synthetic Fluorphlogopite, Mentoxypropadienol, Disodium EDTA, Adenosine, t¬ Butil Alkooli, Ekstrakt Alteromonas Ferment, Acid Benzoic, Acid Sorbik, Tin Oksid, Tokoferol, Acid Citrik, Cl 77891, Cl 77491, Cl 19140.

My Review for Oils Of Life Intensely Revitalising Eye Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.