The Body Shop Albania

Olive Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

FRESKUESE DHE PASTRUESE

VEGAN

Olive Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

FRESKUESE DHE PASTRUESE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ndjehuni të butë, të lëmuar dhe të freskët me Barin tonë të ri dhe të përmirësuar Olive Cleansing Face & Body Bar – një sapun më i qëndrueshëm me një nivel të lartë të përbërësve me origjinë natyrale.

Sapuni ynë i ri i pastrimit me shumë funksione ju lejon të bëni shkumë nga koka te këmbët dhe ta trajtoni atë fytyrë dhe trup me shumë dashuri. I pasur dhe kremoz, i lë të gjitha llojet e lëkurës me një ndjenjë të pastër dhe të freskët. Kjo aromë e freskët, jeshile është e balancuar me nota delikate lulesh. Mbyllni sytë dhe mund të jeni në një ullishte me diell mesdhetar, të rrethuar nga fruta që japin shëndet.

I certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe me 90% përbërës me origjinë natyrale, është pasuruar me vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia. Tregtia jonë ndihmon në ruajtjen e metodave tradicionale të prodhimit dhe ndihmon në ofrimin e mundësive të punësimit për brezat e rinj. Vjen gjithashtu në një paketë letre 100% të riciklueshme*. Gjëra të bukura.

  • Sapun për pastrimin e fytyrës dhe trupit
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Freskuese dhe pastruese
  • 90% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

*Paketimi ynë i sapunit tani është më i riciklueshëm. Aty ku lejojnë objektet lokale.

Vaj ulliri organik i tregtisë së drejtë të komunitetit
Ky përbërës magjik ka ndihmuar në zbutjen e lëkurës për mijëra vjet. E jona vjen nga ullishtat e Italisë së Jugut.

Clear

Si përdoret

  1. Vendosni sapunin tuaj të fytyrës dhe trupit nën ujë.
  2. Bëhuni shkumë.
  3. Zbuteni në lëkurë të lagur.
  4. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Olive Cleansing Face & Body Bar

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limonene, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Linalool, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77499/Iron Oxides, CI 19140/Yellow 5 Lake.

My Review for Olive Cleansing Face & Body Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.