The Body Shop Albania

Overnight Lip Mask Avocado

PËR BUZË SHUMË TË THATA

HIDRATIM INTENSIV

VEGANE

Overnight Lip Mask Avocado

PËR BUZË SHUMË TË THATA

HIDRATIM INTENSIV

VEGANE

0/5
0 Mendime

Nëse ndjeni se buzët tuaja janë shumë të thata, kujdesuni më shumë me maskën e natës me Avokado, e cila funksionon intensivisht dhe i bën ato menjëherë më të buta dhe të hidratuara.

Maska e buzëve është e pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj avokadoje të vjelë në mënyrë të qëndrueshme nga Afrika e Jugut, i pasur me acide yndyrore dhe vitamina, i njohur për vetitë e tij thellësisht ushqyese. Formula është përmirësuar me gjalpë shea intensivisht ushqyes dhe hidratues, i punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë dhe vaj ulliri, i prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Francë.

Maska ka një strukturë kremoze me gjalpë që shkrihet në buzë, duke i lënë ato të ndihen rehat. Ju duhet vetëm të aplikoni një sasi të vogël para gjumit për t’u zgjuar me buzë të buta, të lëmuara dhe të hidratuara që ndihen mirë.

Maska e buzëve me avokado vjen në paketim alumini 100% të riciklueshëm. Kjo bën të mundur që sa herë të kujdeseni për veten të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

  • Maskë nate intensive ushqyese për buzët
  • Për buzë shumë të thata
  • Hidraton në thellësi
  • E pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Formula vegane e certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Overnight Lip Mask Avocado

Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oryza Sativa Bran Oil/Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Parfum/Fragrance, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Tocopheryl Acetate, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Citric Acid, Alumina, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1 Lake.

My Review for Overnight Lip Mask Avocado

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.