The Body Shop Albania

Paketa Zbutëse e Duarve dhe Thonjve me Bajame

Paketa Zbutëse e Duarve dhe Thonjve me Bajame

0/5
0 Mendime

Ndihmoni pëllëmbët dhe gishtat të duken më së miri me paketën tonë të duarve dhe thonjve.
Masazhoni një sasi të vogël të kremit tonë të duarve dhe thonjve me bajame në duar dhe kutikula gjatë gjithë ditës për të mbajtur pëllëmbët dhe gishtat të ndjehen të hidratuar, të butë dhe të mbrojtur. Mbani thonjtë në formë me limën tonë të thonjve.

  • Ky set dhuratash bën dhuratën e përsosur të vogël për çdo rast.
  • Krem duarsh dhe thonjsh me bajame 30ml
  • Limë thonjsh
  • Bërë me gjalpë shea të punuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
Clear

Si përdoret

1. Një dashuri për lëkurën e ndjeshme dhe përdoruesit e lenteve të kontaktit
2. Ekstrakt kamomili nga Norfolk, Angli
3. Pastron lëkurën tuaj për atë ndjenjë të fytyrës së freskët
4. Heq qafe gjithë atë grim dhe papastërti kokëfortë

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Paketa Zbutëse e Duarve dhe Thonjve me Bajame

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Etilheksil Palmitat, Miristil Miristat, Propilen Glikol, Izopropil Palmitat, Vaj Soje/ Glycine Soya, Squalane, Dimethicone, Alkool Benzil, Glyceryl Stearate, Mjaltë, Pantenol,PEG-100 Stearate, Fenoksietanol, Ceteth-10 Fosfat, Alkool Fenetil, Vaj Farash Bertholletia Excelsa, Xanthan Gum, Parfum, Kaprilil Glikol, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilat Crosspolimer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hexyl Cinnamal, Hidroksid Natriumi, Linalool, Hidroksicitronellal, Limonene, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Kumarin, Acid Citrik, CI 15985.

My Review for Paketa Zbutëse e Duarve dhe Thonjve me Bajame

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.