The Body Shop Albania

Paleta e Syve Paint in Colour

Përfundim vezullues

Vegan

Paleta e Syve Paint in Colour

Përfundim vezullues

Vegan

0/5
0 Mendime

Lyehuni me ngjyra me paletën tonë më të pigmentuar ndonjëherë. Luajeni sigurt me matet natyrale ose guxoni me shkëlqim të pasur dhe të gjallë. Është e lehtë të krijoni një pamje të qëndrueshme për t’iu përshtatur gjendjes tuaj shpirtërore me 12 nuanca të ndërtueshme, të sfumueshme nga të lehta në të ndritshme, të gjitha të pasuruara me vaj marula.

  • Paleta e gjithanshme tonesh sysh
  • 12 nuanca natyrale dhe shumëngjyrëshe
  • Pigmentim i lartë
  • Të lehta për tu ndërtuar dhe sfumuar
  • Pasuruar me vaj marule nga Namibia
  • Vegane

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Vendosini tonet në kapakët e syve dhe kockat e vetullave me furçën tonë të syve. Ndërtoni pigmentin për një pamje më të fortë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Paleta e Syve Paint in Colour

Tonet Mat: Talc, Alumina, Mikë, Amidon Tapioca, Fluorflogopit Sintetik, Silicë, Trietilheksanoinë, Myristat Magnezi, Stearat Zinku, Etilheksilglicerinë, C20-24 Alkil Dimethicone, Poligliceril-2 Triisostearat, Izododekan, Ujë, Trimethicone Fenil, Acid Dehydroacetik, Vaji i Farave Marula/ Sclerocarya Birrea, Acetat Tokoferil, Polimetilsillesquioxane [+/- CI 77499 / Okside Hekuri, CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77742 / Violet Mangani, CI 77491 / Okside Hekuri, Yellow Lake CI 540 191 ]
Tonet me Shkëlqim: Talc, Fluorflogopopit Sintetik, Mikë, Borosilikat Alumini i Kalciumit, Borosilikat Natriumi i kalciumit, Trietilhexanoin, Silica, C20-24 Alkyl Dimethicone, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Fenil Trimethicone, Amidon Tapioca, Etilheksilglicerinë, Myristat Magnezi, Stearat Zinku, Izododekan, Acid Dehidroacetik, Oksid Kallaji, Vaj Farash Marula/ Sclerocarya Birrea, Acetat Tokoferil, Ujë, Polimetilsilsesquioxane [+/- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri, CI 77288 / Okside të Gjelbra, / Okside Hekuri, CI 77510 / Ferrocianide Amoni].

My Review for Paleta e Syve Paint in Colour

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.