The Body Shop Albania

White Musk® – Parfum Vajor

White Musk® – Parfum Vajor

0/5
0 Mendime

Pavarësisht nëse jeni duke bredhur në pyjet e lulëzuara, ose duke bërë një shëtitje pranë luleshitësit, të gjithë e dimë atë aromë të gëzueshme lulesh. Parfumi ynë Vajor White Musk® mishëron pikërisht atë. Një aromë e freskët, me lule që zgjat gjithë ditën.
Ky Parfum Vajor magjepsës White Musk® vjen i paketuar në një shishe shumë të vogël (sepse gjërat e mira vijnë në pako të vogla) dhe është aroma jonë ikonike White Musk® më e përqendruar, e pëlqyer nga shumë për simfoninë e saj aromatike të myshkut të pastër, pa mizori. Është një përzierje delikate, sensuale e trëndafilit, jaseminës, qelibarit dhe drurit – për të mos përmendur ajrin e vetëbesimit që sjell.
Parfumet Vajore janë gjithashtu një mundësi e shkëlqyeshme nëse lëkura juaj është paksa në anën më të thatë sepse punon me vajrat tuaj natyrorë, jo kundër tyre. Ajo gjithashtu zgjat më shumë se mistet tradicionale aromatike, kështu që ju mund të thithni këtë aromë tokësore, me lule, pa e riaplikuar shumë shpesh. Dhe nëse thjesht nuk mund të ngopeni me Parfumin Vajor White Musk të The Body Shop, atëherë ne kemi një gamë të tërë White Musk® për ta eksploruar.

  • Shishe qelqi simpatike me Parfum Vajor
  • Përmban aromën tonë ikonike White Musk® më të përqendruar
  • Bërë me myshk pa mizori
  • Aromë me lule, e qëndrueshme dhe e freskët
Clear

Si përdoret

1. Vendosni vetëm një ose dy pika të Parfumit tonë Vajor White Musk® në qafë dhe pikat e pulsit. Sugjerim: Pak shkon shumë gjatë dhe përpiquni t’i rezistoni dëshirës për të fërkuar kyçet e duarve, kjo në fakt është një jo-jo e madhe!
2. Ndërtoni aromën me linjën tonë White Musk® për të përfituar sa më shumë nga kjo aromë shumë e dashur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Parfum Vajor

Parfum, Hidroksikitronellal, Heksil Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Kumarin, Isoeugenol, Benzil Benzoat, Benzil Salicilat, Geraniol, Citronellol, Limonene, Benzil Cinnamate, Eugenol, Amyl Cinnamal, Farnesol.

My Review for White Musk® - Parfum Vajor

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.