The Body Shop Albania

Penel i Lëngshëm

Përfundim mat

Vegan

Penel i Lëngshëm

Përfundim mat

Vegan

0/5
0 Mendime

Me ngjyrë intensive dhe një majë precize, të lehtë për t’u kontrolluar, ky penel i lëngshëm do të japë rezultate të guximshme, nuk njollos. Për një penel të përsosur.

  • Penel i lëngshëm
  • I lehtë për tu aplikuar
  • Nuk njollos
  • Testuar dermatologjikisht
  • Testuar oftalmologjikisht
  • I përshtatshëm për përdoruesit e lenteve të kontaktit
  • Në ngjyrë të zezë dhe kafe

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Aplikojeni sipas nevojës në vijën e sipërme apo të poshtme të qerpikëve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Penel i Lëngshëm

Ujë, Butilen Glikol, Vaj Farash Marula/Sclerocarya Birrea, PVP, Acid Stearik, Acetat Tokoferil, Fenoksietanol, Acid Palmitik, Kaprilil Glikol, Sorbat Kaliumi, Silikat Alumini i Magnezit, Xanthan Gum, Stearat Gliceril, Hydroxyethylcellulose, Galaktoarabinan, Hektorit, Hidroksid Natriumi, Mikë, CI 77499, CI 77007.

My Review for Penel i Lëngshëm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.