The Body Shop Albania

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

0/5
0 Mendime

Rigjallëroni dhe rifreskoni këmbët e lodhura dhe të dhimbshme me llakun tonë ftohës të këmbëve. I pasuruar me vaj esencial mente angleze, spërkateni mbi këtë spray këmbësh për freski nenexhiku sa herë që ju nevojitet.

Spray për këmbë
Ftohëse dhe freskuese
Aromë freskuese menteje
Kujdes ekspert për këmbët aktive
I pasuruar me vaj esencial mente nga Anglia

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Mentha Piperita Oil/Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Parfum/Fragrance, C12-15 Alkyl Benzoate, Acidophilus/Grape Ferment Filtrate, Menthol, Panthenol, Limonene, Butylene Glycol, Linalool, Propyl Gallate, Tocopheryl Acetate, Denatonium Benzoate, CI 42090/Blue 1.

 

My Review for Peppermint Cooling & Reviving Foot Spray

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.