The Body Shop Albania

Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue

Për këmbë të lodhura

Freskon dhe qetëson

Vegjetarian

Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue

Për këmbë të lodhura

Freskon dhe qetëson

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Shpëtimi ynë Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue është ushqim për shputat. Ai u jep këmbëve të thata një dorë ndihme dhe i lë ata të ndjehen të freskuara dhe të qetësuara nga thembra deri te gishtat.
Përkujdesje lëkure? Po, Kujdesi për flokët? Po. Kujdesi për këmbët? …ndoshta. Është e trishtë, por e vërtetë, këmbët mund të ndjejnë mungesë dashurie herë pas here. Këta heronj të pakënduar mbështesin tërë trupin tuaj dhe janë të ngarkuar t’ju çojnë nga A në B. Pra, pse të mos u jepni atyre dashurinë dhe vëmendjen që meritojnë vërtet? Këtu hyn Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue i The Body Shop.
Ky paketim i vogël mirësie është i pasuruar me vaj esencial menteje ftohës. Formula jonë ndihmon në gjallërimin dhe rigjenerimin e këmbëve të lodhura. Nëse vërtet doni t’i mbani këmbët të freskëta, provoni Peppermint Reviving Pumice Foot Scrub ose Peppermint Cooling Foot Spray. Ne jemi adhurues të mëdhenj të përdorimit të mentes për këmbët dhe mund të flasim për përfitimet e mrekullueshme të mentes për lëkurën, ose mund ta provoni këtë krem për këmbët dhe ta shihni vetë. Ne mendojmë se do të dashuroheni me prekjen e parë.

  • Krem hidratues i freskët për këmbët e lodhura
  • Një nxitje e dobishme e hidratimit për thembrat
  • Gjëja e duhur për këmbët aktive
  • Pasuruar me vaj esencial menteje

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Vaj Esencial Menteje. Me mente të mbledhur, të freskët angleze, vaji ynë esencial është natyralisht freskues, prandaj jep atë ndjesi të dashur, ftohëse në lëkurë.

Clear

Si përdoret

1. Nëse dëshironi, filloni gjërat me Peppermint Reviving Pumice Foot Scrub për të ndihmuar eksfolijimin e lëkurës së fortë.
2. Masazhoni hidratuesin tonë Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue, duke i kushtuar vëmendje të veçantë lëkurës së thatë dhe thembrave.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue

Ujë, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Vaj Soje/ Glycine Soja, Propile Glycol, Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Pantenol, Dyllë Bletësh/ Cera Alba Lanolin, Glyceryl Caprylate, Vaj Menteje/ Mentha Piperita, Acid Levulinik, Acid p-Anisik, Xanthan Gum, Levulinat Natriumi, Acidophilus / Ferment Rrushi, Disodium EDTA, Mentol, Hidroksid Natriumi, Limonene, Linalool, Butilen Glikol, Propyl Gallate, Acetat Tokoferil, Acid Citric, BHT, CI 17200, CI 15985.

My Review for Peppermint Intensive Cooling Foot Rescue

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.