The Body Shop Albania

Pink Grapefruit Lip Butter

Pink Grapefruit Lip Butter

0/5
0 Mendime

Ushqeni dhe mbroni buzët tuaja nga dehidratimi me gjalpin tonë të buzëve me grejpfrut rozë.

Aplikoni gjalpin tonë të pasur të buzëve. Hidraton dhe qetëson buzët dhe u jep atyre një shkëlqim të lehtë natyral pa i ngjyrosur.

I bërë me 95% përbërës të prejardhjes natyrale, duke përfshirë gjalpin shea Trade nga Komuniteti nga Gana dhe vajin e farave të grejpfrutit rozë, ky balsam vegan i buzëve zbut buzët dhe i bën ato më të lëmuara me një aromë delikate të mprehtë.

  • Gjalpë buzësh
  • Ushqen dhe mbron buzët
  • Aromë e mprehtë
  • Përmban 95% përbërës me origjinë natyrale
  • paketim 100% i riciklueshëm*
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pink Grapefruit Lip Butter

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Linalool, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Aqua/Water, Citral, Benzyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxane, Geraniol, Barium Sulfate, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15850/Red 7 Lake.

My Review for Pink Grapefruit Lip Butter

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.