The Body Shop Albania

Pudra Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze

I lehtë

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

Pudra Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze

I lehtë

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Vegan

0/5
0 Mendime

Për lëkurën verore me pamje natyrale gjatë gjithë vitit, pluhurosni Pudrën tonë Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze. I disponueshëm në tre nuanca, pudra jonë e lehtë bronzuese ka një puff të lehtë për t’u përdorur, në mënyrë që të rregulloni efektin tuaj rrezatues, si të puthur nga dielli, kur dhe ku të doni.

  • Pudër bronzuese matifikuese
  • Në dispozicion në tre nuanca
  • Formulë jo-cakey
  • Sfumohet pa problem në lëkurë
  • Pasuruar me vaj të kokosit të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrë me një furçë ose puff për lëkurë me pamje natyrale, të puthur nga dielli.
2. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë Coconut Bronze.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pudra Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze

Talc, Mica, Niseshte Misri/ Zea Mays, Silicë, Stearat Magnezi, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Niseshte Orizi/ Oryza Sativa, Vaj Marula/ Sklerocarya Birrea, Fenoksietanol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Squalane, Acetat Tokoferil, Lauroil Lizinë, Parfum / Aromë, Alumina, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Etilheksilglicerinë, Glicerinë, Tokoferol, Limonene, Vaj Soje/ Glycine Soja Oil [+/- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri].

My Review for Pudra Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.