The Body Shop Albania

Coconut Nourishing Body Milk

Për lëkurë të thatë

Aromë fiksuese

Coconut Nourishing Body Milk

Për lëkurë të thatë

Aromë fiksuese

0/5
0 Mendime

I mbushur me aromën e kokosit të freskët, ky qumësht i lehtë trupi sjell një prekje tropikale në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën. Përdoreni çdo ditë për lëkurë që ndihet e ushqyer dhe e butë në prekje.

  • Qumësht trupi
  • Lë lëkurën të ndihet e ushqyer
  • Për lëkurë shumë të thatë
  • I lehtë dhe i absorbueshëm lehtësisht
  • Aromë e freskët e kokosit
  • Paketim praktik me sprucim
  • Vaj Kokosi i virgjër përpunuar në të ftohtë nga Samoa, Polinezi, çertifikuar nga Komuniteti i Tregëtisë të Drejtë

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni butësisht pas larjes ose dushit.
2. Lëreni të thithet nga lëkura

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Coconut Nourishing Body Milk

Ujë (Solvent / Tretës), Ethylhexyl Palmitate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Glicerinë (Humektant), Ciklomethikon (Emolient), Butilen Glycol (Humektant), Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera (Emolient/ Zbutës Flokësh), Vaj Babassu/ Orbignya Oleifera (Emolient), Glyceryl Stearate (Emulsifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Dimethicone (Agjent Zbutës i Lëkurës), PEG-40 Stearate (Emulsifikues), Parfum (Aromë), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Akrilate / C10 -30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Disodium EDTA (Agjenti i Reduktues), Karbomeri i Natriumit (Stabilizues Emulsioni), Benzil Benzoate (Tretës), Kumarina (Përbërës Aromatizues), Hidroksid i Natriumit ), Butylphenyl Methylpropional (Përbërës Aromatizues).

My Review for Coconut Nourishing Body Milk

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.