The Body Shop Albania

Body Scrub Refreshing Passionfruit

PER LEKURE NORMALE

EDICION SPECIAL VEROR

ESKFOLJIM DHE ENERGJIZIM

Body Scrub Refreshing Passionfruit

PER LEKURE NORMALE

EDICION SPECIAL VEROR

ESKFOLJIM DHE ENERGJIZIM

0/5
0 Mendime

Dukeni të apasionuar gjatë gjithë verës me edicionin tonë të veçantë skrab trupi Refreshing Passionfruit.

I krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e frutave të pasionit, eksfoliuesi ynë vegan i trupit ka një aromë energjike dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta bërë kostumin tuaj të ditëlindjes të ndjehet më i butë dhe më i lëmuar. Madje e lë lëkurën të freskohet menjëherë dhe i jep të gjitha llojeve të lëkurës një shkëlqim me pamje me diell.

Shishja është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e kënaqni atë trup.

Pra, merrni pastrim! Do të dukeni si një rreze e vogël dielli në një kohë të shkurtër.

Eksfoliues trupi nga edicioni special
E përkryer për lëkurë normale
Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe energjike
Lëreni lëkurën të freskohet menjëherë
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Scrub Refreshing Passionfruit

REFRESHING PASSIONFRUIT BODY SCRUB
Aqua/Water/Eau, Perlite, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Parfum/Fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Decyl Glucoside, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Menthol, Sodium Hydroxide, Actinidia Chinensis Seed/Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed, Benzoic Acid, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Passiflora Edulis Seed Oil, Tocopherol, Citric Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4.

My Review for Body Scrub Refreshing Passionfruit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.