The Body Shop Albania

Xhel Dushi Refreshing Passionfruit

PER LEKURE TE THATE OSE NORMALE

FRESKUES

EDICION SPECIAL VEROR

Xhel Dushi Refreshing Passionfruit

PER LEKURE TE THATE OSE NORMALE

FRESKUES

EDICION SPECIAL VEROR

0/5
0 Mendime

Lëreni trupin të ndjehet i freskët dhe i pastër me edicionin tonë special Refreshing Passionfruit.

I krijuar me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e frutave të pasionit dhe aloe vera organike nga komuniteti i Tregtisë së Drejtë, xhel-i ynë vegan i dushit shkumëzon, duke u shndërruar menjëherë nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska. E lë lëkurën të pastrohet dhe freskohet, kështu që ju mund të futeni në dush, të shpëlaheni, të kërceni, të thaheni me peshqir dhe të zhyteni direkt në sezonin veror.

Shishja është bërë gjithashtu me plastikë 100% të ricikluar. Kjo do të thotë që ju mund të ndiheni mirë sa herë që e perdorni këtë xhel në trup.

  • Edicion special
  • E përkryer për lëkurë normale në të thatë
  • Shkumëzohet menjëherë
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e pastër dhe e freskët
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Xhel Dushi Refreshing Passionfruit

REFRESHING PASSIONFRUIT SHOWER GEL
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, CocoBetaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 15510/Orange 4, CI 14700/Red 4.

 

My Review for Xhel Dushi Refreshing Passionfruit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.