The Body Shop Albania

Rich & Bright Oils of Life™ Skincare Gift

Për lëkurë elastike

Dhuratë Festive

Kujdes dyshe për lëkurën

Rich & Bright Oils of Life™ Skincare Gift

Për lëkurë elastike

Dhuratë Festive

Kujdes dyshe për lëkurën

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së zbehtë dhe me pamje të thatë pak gëzim këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave për kujdesin e lëkurës Rich & Bright Oils of Life™.

Filloni me Vaj-në-Xhel Pastrues të vlerësuar me çmime. Teksturë xhel, pjesërisht pastrues me bazë vaji, përzien më të mirat e të dyja botëve për të pastruar thellësisht dhe për të hequr njollat ​​e përditshme duke lënë lëkurën tuaj të mrekullueshme si të mëndafshtë dhe të hidratuar.

Më pas, hidhni një copë të vogël të kremit tonë të gjumit. Punon fort ndërsa kapni ZZZ-të tuaja për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën gjatë natës, në mënyrë që të ndihet më e butë dhe më elastike kur dilni nga shtrati. Për një trajtim shtesë ndërkohë që relaksoheni dhe përkëdhelni, masazhoni lëkurën tuaj me rollerin tonë të fytyrës (na besoni, ndihet e mrekullueshme).

Kjo dyshe rigjallëruese dhe e mahnitshme është gjithashtu e mbushur me tre vajra të çmuar të farave nga e gjithë bota: qimnon i zi, kamelia dhe vaj trëndafili.

Kompleti i përsosur i dhuratave përkëdhelëse për ta gjetur nën pemë ose për t’i dhënë lëkurës tuaj pak dashuri këtë Krishtlindje.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Oils of Life™ Vaj pastrues intensivisht rigjallërues-në xhel 100 ml
  • Krem për gjumë Oils of Life™ 80 ml
  • Roller rigjallërues të fytyrës Oils of Life™
Clear

Si përdoret

1. Aplikoni një sasi të vogël vaji për pastrimin e fytyrës, masazhoni dhe shpëlajeni.
2. Para se të shkoni në shtrat, aplikoni një krem ​​nate për fytyrën.
3. Përhapeni me një masazhues fytyre.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Rich & Bright Oils of Life™ Skincare Gift

My Review for Rich & Bright Oils of Life™ Skincare Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.