The Body Shop Albania

Roots of Strength – Firming Shaping Essence Lotion

Roots of Strength – Firming Shaping Essence Lotion

0/5
0 Mendime

I mbushur me ekstrakte rrënjësh, ky locion- esencë freskues dhe i lehtë ditor kombinon freskinë e lehtë të ujit me komoditetin e një xheli hidratues. Lëkura juaj menjëherë plotësohet me hidratim dhe rehati. Tekstura e lëkurës suaj duket e rafinuar dhe më e fortë sikur është riformësuar. Përdoreni pas pastrimit për të aktivizuar lëkurën tuaj para se të përdorni një serum.

  • Locion forcues dhe formësues
  • Hidratim i lehtë
  • Pasuruar me 3 ekstrakte rrënjësh: xhenxhefil nga Madagaskar, ginseng nga Kina dhe ruscus nga Evropa dhe vaj soje
  • Lëkura ndjehet menjëherë e rimbushur me hidratim dhe rehati. *
  • Testuar dermatologjikisht. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Formuluar pa vaj mineral, parafinë dhe vazelinë.
  • * Vetëvlerësimi i 104 grave
Clear

Si përdoret

Një locion esencë është një formë e hidratimit të lehtë që aktivizon lëkurën tuaj për hapin tjetër të hidratimit.

1. Hidhni disa pika në pëllëmbën tuaj ose mbi një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, para një serumi. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Roots of Strength - Firming Shaping Essence Lotion

Ujë, Glicerinë, Propilen Glikol, Dipropilen Glikol, Butilen Glikol, Fenoksietanol, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-60, Argininë, Klorfenezinë, PEG-20, Acid Salicilik, Ekstrakt Rrënje Ruscus Aculeatus, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Parfum/ Aromë, Fosfolipide, Ekstrakt Rrënjë Xhenxhefili/ Zingiber Officinale, Disodium EDTA, Adenozinë, Ekstrakt Rrënje Panax Ginseng, Vaj soje/ Glycine Soja, Tokoferol, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Acid Citrik.

My Review for Roots of Strength - Firming Shaping Essence Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.