The Body Shop Albania

Roots of Strength Firming Shaping Serum

Për lëkurë të maturuar

Lëkura duket më e tendosur

Roots of Strength Firming Shaping Serum

Për lëkurë të maturuar

Lëkura duket më e tendosur

0/5
0 Mendime

Nuk do të gënjejmë. Serumi ynë Roots of Strength™ nuk është një ‘face-lift në shishe ’, as nuk është një ilaç magjik që mund të kthejë kohën prapa – por mund të ndihmojë lëkurën tuaj të duket dhe të ndjehet më së miri. Serumi do të ndihmojë lëkurën e maturuar të ndihet më e fortë dhe me energji në pak kohë.

Ky serum forcues i lëkurës është i frymëzuar nga natyra dhe mrekullitë e mjekësisë kineze, duke përmbajtur xhenxhefil, erëza dhe gjëra të tjera të këndshme. Pra xhenxhefil, ginseng dhe rrënjë ruscus nëse doni të jemi specifikë. Është gjithashtu një serum forcues i fytyrës i pasuruar me vaj soje, duke ndihmuar lëkurën të ndihet më e lëmuar, e fortë dhe më e rafinuar.

Ky numër i vogël pikant është pjesë e rutinës sonë me tre hapa për t’ju bërë të dukeni dhe ndiheni në më të mirën tuaj, dhe shkon kështu: pas pastrimit, aktivizoni lëkurën tuaj me Locionin tonë Firming Shaping Essence Lotion, tani jepini akoma më shumë me serumin Roots of Strength™ dhe përfundoni me kremin tonë ditor Roots of Strength™ Firming Shaping Day Cream. Përdoreni çdo ditë, ky ekip i ëndrrave do t’ju ndihmojë të gjeni lëkurë që ndihet më e fortë, më e hidratuar, më elastike, sikur ti keni ridhënë formë nga e para. Mbase është magji në fund të fundit?

  • Bërë me përbërës 99% me origjinë natyrore
  • Pasuruar me tre ekstrakte rrënjësh: xhenxhefil, ginsengdhe ruscus dhe vaj soje
  • Përmirëson pamjen e rrudhave
  • Lëkura ndihet më e fortë dhe duket më e hidratuar

Ekstrakt rrënje Xhenxhefili. Njerëzit e kanë përdorur për mijëra vite për vetitë e tij stimuluese dhe purifikuese.

Ekstrakt Rrënje Ruscus. Ky përbërës është vërtet stimulues. Ne e përdorim me ekstrakte të tjera rrënjësh në linjën tonë Roots of Strength.

Ekstrakt Rrënje Ginseng-u. Një tjetër rrënjë e respektuar për fuqinë e tij, rrënja ginseng është një lojtar i rëndësishëm në kujdesin e lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Pas pastrimit, aktivizoni lëkurën tuaj me Locionin tonë Firming Shaping Essence Lotion.
2. Përhapni 2-3 sprucime të Serumit tone Forcues Roots of Strength ™ në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke e masazhuar butësisht dhe duke shmangur sytë.
3. Shijojeni çdo mëngjes dhe natë, para se të vendosni kremin hidratues natën ose ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Roots of Strength Firming Shaping Serum

Ujë, Glicerinë, Dikaprilil Karbonat, Alkool Denat., Acacia Senegal Gum, Gliceril Stearat, Manozë, Celulozë Mikrokristaline, Alkool Benzil, Amidoni/Niseshte Misri/ Zea Mays , Vaji Soje / Glycine Soja, Carrageenan, Parfum/Fragrancë, Argininë, Acid Salicilik, Cellulose Gum, Ekstrakt Rrënje Ruscus Aculeatus, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Ekstrakt rrënjë Zingiber Officinale / Ekstrakt Rrënjë Xhenxhefili, Fosfolipide, Adenozinë, Ekstrakt rrënjë Panax Ginseng, Limonene, Linalool Citral, Tokoferol, Geraniol, Citronellol, Acid Citrik.

My Review for Roots of Strength Firming Shaping Serum

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.