The Body Shop Albania

Sapun Satsuma

Aromë agrumesh

Për lëkurë të thatë

Vegan

Sapun Satsuma

Aromë agrumesh

Për lëkurë të thatë

Vegan

0/5
0 Mendime

Zgjohuni në dush me shpërthimet e freskisë të satsumës. Fërkohuni me këtë sapun me bazë bimore për të krijuar një shkumë të pasur për lëkurë që ndihet e pastruar thellësisht. Vaji Satsuma do t’ju lërë të ndjeheni të butë dhe të hidratuar.

  • Sapun
  • Nuk e than lëkurën
  • Vaj Satsuma nga Argjentina
  • Vaj palme i marrë pa dëmtuar mjedisin, i certifikuar
  • Shkumë e butë si pupël

Vaj Satsuma. Ne i marrim mandarinat tona Satsuma në Argjentinë dhe i shtrydhim për të prodhuar vaj esencial që ndihmon në zbutjen dhe lëmimin e lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni çdo ditë në banjë ose dush duke përdorur lëvizje rrethore në lëkurë.
2. Shpëlajeni mirë pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sapun Satsuma

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Arre Kokosi, Ekstrakt Mandarine/ Citrus Nobilis, Parfum, Limonene, Trietanolaminë, Hexyl Cinnamal, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, Citral, Methylparaben Sodium Dehydroacetate, CI 15510, CI 77499.

My Review for Sapun Satsuma

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.