The Body Shop Albania

Satsuma Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGANE

Satsuma Cleansing Face & Body Bar

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGANE

0/5
0 Mendime

Ndjehuni të butë dhe të freskët me produktin tonë të ri dhe të përmirësuar për larjen e fytyrës dhe trupit me portokallin Satsuma – një sapun që është më i qëndrueshëm* dhe me një nivel të lartë të përbërësve natyralë.

Sapuni ynë i ri me efekt të shumëfishtë ju lejon të pastroni trupin nga koka në këmbë dhe të trajtoni fytyrën dhe trupin tuaj me kujdes të veçantë. I pasur dhe kremoz, ai lë llojet e lëkurës të ndjehen e pastër dhe e freskët.

I certifikuar nga Shoqata Vegan dhe me 90% përbërës natyralë, ai është i pasuruar me gjalpë shee të prodhuar në Ghanë nga komuniteti i Tregtisë së Drejtë të Pajtimit të Kushtëzuar nga Dora. Që nga viti 1994, tregtia jonë ka ndihmuar të sigurojë pavarësi financiare për mbi 600 gra. Ajo vjen në një paketë të 100% riciklueshme prej letre*. Një produkt i mrekullueshëm.

  • Pastruese trupi dhe fytyre
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Freskuese dhe pastruese
  • 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Veganë
  • Testuar dermatologjikisht
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Satsuma Cleansing Face & Body Bar

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Limonene, Citrus Nobilis Fruit Extract/Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Citral, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, CI 15510/Orange 4, CI 77499/Iron Oxides.

My Review for Satsuma Cleansing Face & Body Bar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.