The Body Shop Albania

Satsuma Hand Cream

KREM DUARSH

48 ORE HIDRATIM

PER LEKURE NORMALE

Satsuma Hand Cream

KREM DUARSH

48 ORE HIDRATIM

PER LEKURE NORMALE

0/5
0 Mendime

Ndihmoni që pëllëmbët dhe trëndafilat të ndjehen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura nga thatësia me kremin tonë më të mirë të duarve satsuma ndonjëherë.

Tani i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e satsumës nga Argjentina dhe gjalpë shea të punuar me dorë nga komuniteti i tregtisë së ndershme nga Gana, hidratuesi ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën me hidratim 48 orësh.

Ky krem për duar nuk është i yndyrshëm, nuk ngjit dhe përthithet shpejt. Ajo gjithashtu ka erë të këndshme dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani putrat tuaja të hidratuara në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një kukull pasi të keni larë ose dezinfektuar. Jepuni atyre duarve kujdesin që meritojnë gjatë gjithë kohës.

  • Krem për duart
  • E përkryer për lëkurë normale
  • Ushqeni duart me hidratim 48 orësh
  • Formula xhel-krem që përthithet shpejt
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Satsuma Hand Cream

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Citral, Citrus Unshiu Peel Extract, Linalool, Citric Acid, CI 14700/Red 4.

My Review for Satsuma Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.