The Body Shop Albania

Body Scrub British Rose

Për lëkurë pa jetë

Aromë lulesh

Body Scrub British Rose

Për lëkurë pa jetë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Eksfolijimi ndihet shkëlqyeshëm me këtë scrub të bukur trupi në trajtë xheli me petale të vërteta trëndafili. I mbushur me esencën e trëndafilave nga Britania, shkrihet pa mundim në lëkurë dhe pastron butësisht për të nxjerrë në pah një lëkurë më të butë dhe më të freskët.

  • Zbulon lëkurë më të butë dhe të freskët
  • Teksturë e freskët xheli
  • Me petale të vërteta trëndafili
  • Me esencën e trëndafilave britanikë të mbledhur me dorë

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore.
2. Shpëlajeni tërësisht.
Për rezultate më të mira përdoreni 2-3 herë në javë. Për ta bërë lëkurën të ndihet edhe më e butë si petale, përdorni Esencën e Trupit Instant Glow ose Gjalpin e Trupit Instant Glow me Trëndafil Britanik në lëkurë të tharë peshqir.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Body Scrub British Rose

Ujë, Glicerinë, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Pluhur Lëvozhe Juglans Regia, Parfum, Polisorbat 20, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Kaprilil Glikol, Acetate Celuloze, Mjaltë, Akrilate / C10-30 Alkil Acrylate Crosspolymer, Pluhur Luleje Rosa Gideodium, Benzil Salicilat, Benzofenon-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Limonene, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Citronellol, Geraniol, Extrakt Trëndafili, Linalool, Denatonium Benzoat, Acid Citric, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 17200.

My Review for Body Scrub British Rose

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.