The Body Shop Albania

Seaweed – Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

Balancues dhe matifikues

Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse

Vegan

Seaweed – Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

Balancues dhe matifikues

Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse

Vegan

0/5
0 Mendime

Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti është shpëtimtari juaj i mëndafshtë për fytyrën e yndyrosur dhe vajrat e tepërta. E përsosur për lëkurat mikse dhe të yndyrshme, ndihmon për të sjellë ekuilibrin përsëri në lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndihet më e freskët, e hidratuar dhe e matifikuar.
Kremi ynë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga Deti ju mundëson të shkoni në det pa veshur kostumin tuaj të banjës. Është i mbushur me alga deti nga Irlanda. Me fjalë të tjera: ju mund të shijoni të gjitha përfitimet e algave të detit pa u ngatërruar në to.

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një kremi fytyre për lëkurë të yndyrshme, ose për çdo produkt për lëkurën e yndyrshme, është e rëndësishme të gjeni diçka që është e lehtë dhe nuk do të nxitë yndyrën e tepërt. Mos u shqetësoni, Kremi i algave të The Body Shop ka menduar për ty.
Kjo perlë e vogël e frymëzuar nga deti është një nga më të shiturat për aftësinë e kremit për të ndihmuar në ekuilibrimin e yndyrës, për lëkurë që duket më e matifikuar. Është vetëm një pikë e vogël, por e fuqishme në oqean kur zbuloni të gjithë linjën tonë të lëkurës së algave.

  • I përshtatshëm për llojet e lëkurës mikes dhe të yndyrshme
  • I mbushur me alga deti
  • Ultra I lehtë
  • Ndihmon për të ekuilibruar yndyrën e tepërt dhe për të matifikuar lëkurën tuaj

Algat e Detit. (Irish moss, për të qenë të saktë) është një algë që ne ua shtojmë produkteve tona Seaweed.

Clear

Si përdoret

1. Jepini lëkurës tuaj një pastrim të butë me Xhelin Pastrues me Alga
2. Koha për toner! Rigjallëroni lëkurën tuaj me Tonerin Balancues të Yndyrës me Alga
3. Tani butësisht përhapeni Kremin tonë Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj.
4. Mbani lëkurën tuaj të ndjehet aq të freskët sa mund të jetë me një maskë fytyre dy herë në javë. Pse të mos provoni Maskën tonë Balancuese të Yndyrës me Argjilë dhe Alga Deti.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Seaweed - Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

Ujë, Izododekan, Glicerinë, Niseshte/ Amidon Tapioca, Tetradecenil / Metilpentadecen i Hidrogjenuar, Metakrilat Polimetil, Dimethicone, Fenoksietanol, Polisorbat 60, Kapril Glikol, Karbomer, Acetat Tokoferil, Stearat Gliceril, PEG-100 Stearate, Alkool Cetearyl, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Hidroksid Natriumi, Parfum, Disodium EDTA, Pentilen Glikol, Polimetilsilsesquioxane, Glukonat Zinku Acacia Senegal Gum, Linalool, Ekstrakt Algash, Proteinë e Hidrolizuar Gruri, Xanthan Gum, Propylene Glycol Alginate, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Algin e Hidrolizuar, Serinë, Stearati Natriumi, Sulfati Zinku, Acidi Citrik.

My Review for Seaweed - Krem Xhel për Kontrollin e Yndyrës

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.