The Body Shop Albania

Serum Flokësh me Vajin e Farave të Rrushit

Serum Flokësh me Vajin e Farave të Rrushit

0/5
0 Mendime

Lëmoni flokët dhe rrisni shkëlqimin me këtë serum me shkëlqyes. Vendosni një sasi të vogël në flokët tuaj, për rezultatet më të mira.

  • Serum flokësh
  • Shton shkëlqim
  • Lahet lehtësisht
  • Për flokë që ngatërrohen, të prirur për elektrizim
  • Përmban ekstrakt të farave të rrushit
  • Vaj i farës së susamit marrë sipas rregullave të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Clear

Si përdoret

Duke përdorur majat e gishtave, vendosni një sasi të vogël duke kaluar gishtat mes flokëve të lagur ose të thatë dhe sitlojini flokët si zakonisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Serum Flokësh me Vajin e Farave të Rrushit

Cyclopentasiloxane (Agjent zbutës për Lëkurën/Emolient), Dimethiconol (Agjent Zbutës për Lëkurën / Flokët), Vaj i Farave të Rrushit/ Vitis Vinifera (Zbutës për Lëkurën), Vaj i Farave të Susamit/Sesamum Indicum (Agjent Zbutës për Lëkurën), Vaj i Farërave të Jojobës/Simmondsia (Agjent Zbutës për Lëkurën / Flokët), Limonene (Përbërës Aromatizues), Parfum (Aromë), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Butylphenyl Methylpropional (Përbërës Aromatizues)

My Review for Serum Flokësh me Vajin e Farave të Rrushit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.