The Body Shop Albania

Ginger Shampoo – Kundër Zbokthit

Për floke me zbokth

VEGAN

Ginger Shampoo – Kundër Zbokthit

Për floke me zbokth

VEGAN

0/5
0 Mendime

Thuaji “mirëupafshim”  shpatullave si stuhi e dëborës dhe “përshëndetje” flokëve që ndihen seriozisht të rrëshqitshëm. Shampo jonë më e shitur  kundër zbokthit tani është më e fuqishme se kurrë.

Vegan dhe i bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin esencial të xhenxhefilit, lëvoren e thuprës dhe ekstraktet e lëvores së bardhë të shelgut, shampoja jonë ndihmon në pastrimin e zbokthit, lë të thatë lëkurën e kokës me kruajtje duke e qetësuar dhe ribalancuar.

E prodhuar me proteina mëndafshi Vegan, përdorni këtë produkt me aromë të këndshme të xhenxhefilit si pjesë e rutinës tuaj me 3 hapa të Xhenxhefilit për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë dhe për të lënë lëkurën e thatë të lëkurës, të ndjerë të ushqyer, më të lumtur dhe më të shëndetshëm.

Shampo jonë kundër zbokthit vjen edhe në shishe të bëra me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Panairit të Komunitetit të mbledhur në rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.

*Rezultati arrihet kur përdoret si një rutinë e plotë  shampo, balsami dhe serum. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

  • Shampo kundër zbokthit
  • E përkryer për lëkurën e kokës të thatë
  • Qeteson lekuren e thate dhe kruajtjet
  • Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Lagni flokët tuaj.
  2. Masazhoni butësisht në një lugë shampo me madhësi arre.
  3. Punoni në një shkumë nga rrënja në majë.
  4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni me Kondicionerin tonë të Ginger Scalp Care.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Ginger Shampoo - Kundër Zbokthit

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Piroctone Olamine, Natrium Chloride, Acid Citric, Panthenol, Benzoate Natriumi, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sodium Gluconate, Dimethicone Propyl Pinexineraline, Pydine, Acidium Pete, GPP , Salicilati i natriumit, Ekstrakti i lëvores Salix Alba/Salix Alba (Shelg) Ekstrakti i lëvores, Parfum/Aromë, Linalool, Limonene, Betula Alba Bark Extract, Zingiber Officinale Root Oil/Zingiber Officinale (Xhenxhefil) Vaji i Rrënjës, Citronellol, Citral, Alkooli Isopropyl, Alkooli Benzil, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2- Hexanediol, Caprylyl Glycol.

My Review for Ginger Shampoo - Kundër Zbokthit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.