The Body Shop Albania

Banana Truly Nourishing Shampoo

Për flokë normale në të thatë

Ushqen thellësisht

Vegjetarian

Banana Truly Nourishing Shampoo

Për flokë normale në të thatë

Ushqen thellësisht

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Shampoja jonë super e butë Vërtet e Ushqyeshme me Banane, së bashku me Zbutësin dhe Maskën e Flokëve, ndihmon që flokët normal dhe të thatë të duken me shkëlqim dhe të ndjehen shumë të butë. Pse banane pyesni? Krejt e thjeshtë me të vërtetë, ato janë të mbushura plot me vitamina, minerale dhe vajra natyralë.
Shampoja jonë Vërtet e Ushqyeshme me Banane është e pasuruar me pure organike bananeje. Ky dashamirës i flokëve ka aromë si parajsë xhungle. Dhe kështu duhet. Ne i marrim bananet tona nga Ekuadori, ku ato prodhohen organikisht nga fermerë ekspertë. Marrëdhënia jonë e kahershme ndihmon komunitetin lokal dhe fermerët të konkurrojnë kundër plantacioneve të mëdha të bananeve. Kjo është një bandë e madhe e mirësisë!
Merreni, përhapeni dhe masazhojeni shampon tonë të butë, pastruese në flokët tuaj dhe merrni përfitimet e pasura të bananes. Për rezultate më të mira, sigurohuni që ta ndiqni me balsamin tonë me të vërtetë ushqyes me banane. Dhe për ti dhënë dorën e fundit, vendosni maskën tonë me banane për flokët një herë ose dy herë në javë. Bananet për flokët dhe lëkurën e kokës kanë një potencial serioz për zbutjen, qetësimin dhe ushqyerjen. Lexoni më shumë rreth përfitimeve të bananes këtu. Por më e rëndësishmja, shijoni flokët tuaj me pamje më të shëndetshme.

  • Bërë me 88% përbërës me origjinë natyrore
  • Për flokë normal ose të thatë (ose adhuruesit e bananes)
  • Për rezultatet më të mira, përdoreni me balsamin dhe maskën tonë të flokëve
  • Pasuruar me banane organike nga Ekuadori
  • Heroi vegjetarian i flokëve

Pure Organike Bananeje. Bananet janë zbutëse natyrale të lëkurës. Dhe ato vijnë aromë bananesh. Ne i kemi shtypur për të bërë pure për linjën tonë më frutore.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të lagur dhe merrni një moment për t’u larguar në parajsën e xhunglës.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe përsëriteni sipas nevojës.
3. Për një magji të vërtetë bananeje, ndiqeni me Balsamin dhe Maskën e Flokëve Vërtet të Ushqyeshme me Banane.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Banana Truly Nourishing Shampoo

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Cocamidopropyl Betaine, Gliceril Hidroksistearat, Sorbitan Sesquicaprylate, Klorur Natriumi, Fenoksietanol, Benzil Alkool , Polyquaternium-7, Acid Citrik, Acid Stearik, Acid Palmitik, Parfum / Aromë, Disodium EDTA, Acid Miristik, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4

My Review for Banana Truly Nourishing Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.