The Body Shop Albania

Share Love & Joy Ultimate Advent Calendar

Dhuratë festive

Share Love & Joy Ultimate Advent Calendar

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Numërimi mbrapsht për ditën e Krishtlindjes sapo u bë edhe më emocionues me kalendarin tonë të Ardhjes së fundit Share the Love & Joy.

Jo vetëm që kalendari ynë i ri i ardhjes së bukurisë ka një konstruksion të mahnitshëm pop-up që ju transporton në botën tonë të gëzueshme të Krishtlindjeve. Ka 25 trajtime serioze të mira nga koka te këmbët për t’ju mbajtur të përkëdhelur gjatë gjithë sezonit. Në fakt, ne kemi shtuar disa të preferuara dhe produkte bestseller të madhësisë së plotë për ta bërë këtë kalendar jashtëzakonisht të veçantë.

Nuk duam ta prishim surprizën, por do t’ju japim disa sugjerime për atë që mund të zbuloni brenda … si p.sh. mini, maskat tona me qymyr druri Himalayan që gërryen lëkurën dhe maskat e fytyrës freskuese të pabesueshme kineze me xhensen dhe oriz. Ose ndoshta do të gjeni shampon dhe kondicionerin tonë të ri, me madhësi të plotë, për t’i lënë flokët shumë të thatë të ndjehen seriozisht të dashur dhe të ushqyer. Mund të ketë edhe koncentratin tonë më të shitur Drops of Youth™, për të ndihmuar që lëkura të ndihet më e lëmuar dhe e hidratuar.

Nëse nuk mund të prisni, menyja jonë më poshtë ju tregon saktësisht se çfarë ju pret.

Brenda çdo kutie, do të gjeni gjithashtu një akt të vogël mirësie, në mënyrë që të mund të ndani pak dashuri dhe gëzim vetëmohues me miqtë, familjen dhe komunitetin tuaj. Nëse doni të shpërndani gëzimin edhe më tej, pse të mos ndani disa nga surprizat tuaja që e duan trupin edhe me njerëzit tuaj të preferuar?

Struktura unike e sirtarit e kalendarit tonë të bukurisë që shfaqet është gjithashtu perfekte për ruajtjen e veprave tuaja artizanale dhe pjesëve të tjera të vogla, që do të thotë se mund të ripërdoret edhe shumë kohë pas Krishtlindjeve!

Gjatësia 36cm x Thellësia 26cm x Lartësia 22.4cm. Pesha 5.6 kg.

Clear

Çfarë përfshihet?

Hapni derën e gëzimit me kalendarin tonë Share The Love & Joy Ultimate Advent, i mbushur me 25 surpriza. Pas çdo dere do të zbuloni një akt të vogël dashamirësie krahas surprizave tona të përditshme. Nuk mund të presni?

Shikoni listën e plotë të ëmbëlsirave më poshtë:

 • Xhel dushi British Rose 250ml
 • Gjalpë pastrues kamomil 20 ml
 • Toner hidratues i vitaminës E 250 ml
 • Sfungjeri Konjac
 • Larës për fytyrën me vitaminë E 125 ml
 • Krem dushi Shea 60ml
 • Gjalpë buzësh kokosi 10 ml
 • Sfungjer oval i banjës
 • Përzierje për banjë me manaferra 250 ml
 • Maskë për fytyrën me xhensen dhe oriz kinez 15 ml
 • Maskë me fletë vitaminë C 18ml
 • Hidratues për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C 50 ml
 • Mango Body Mist 100ml
 • Shampo Shea 250 ml
 • Gjalpë buzësh me grejpfrut rozë 10 ml
 • Kondicioner Shea 250 ml
 • Scrub Trupi British Rose 50ml
 • Krem duarsh mango 30ml
 • Kos Trupi Mango 200ml
 • Krem për duart britanike rozë 30 ml
 • Maske per fytyre me qymyr Himalayan 15ml
 • Locion Trupi Shea 200ml
 • Drops of Youth™ Sheet Mask 21ml
 • Drops of Youth™ Koncentrat 30 ml
 • Gjalpë Trupi Avokado 200 ml
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Share Love & Joy Ultimate Advent Calendar

My Review for Share Love & Joy Ultimate Advent Calendar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.